Specjalista ds. Logistyki

GŁÓWNE ZADANIA

Organizowanie transportu i dystrybucji towarów - współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zamówień i zleceń transportowych
Planowanie załadunków na auta, ustalanie terminów oraz zarządzanie czynnościami transportowymi
Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną i optymalizujących koszty transportu
Realizacja i nadzór nad dystrybucją próbek ofertowych
Analiza, kontrola i utrzymanie odpowiednich poziomów stanów magazynowych
Kontakt z klientem oraz monitorowanie i kontrolowanie terminowości dostaw
Wprowadzanie danych do systemu informatycznego

PROFIL KANDYDATA

Wykształcenie minimum średnie
Wymagane 2 – letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy zdobyte w firmie logistycznej bądź z branży FMCG
Bardzo dobra obsługa pakietu Ms Office (szczególnie Excel) i mile widziana znajomość obsługi systemu typu ERP – Axapta
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym – co najmniej B2
Komunikatywność, umiejętność budowania relacji
Umiejętność szybkiej oceny sytuacji
Sumienność i zaangażowanie

OFERUJEMY

Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami na rynku polskim
Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych
Dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki
Lekcje języka angielskiego - dofinansowanie
System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

WYRÓŻNIA NAS

Praca zespołowa i stabilne środowisko pracy
Ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji

DODATKOWE INFO http://www.lantmannen-unibake.com/pl-PL/Schulstad/