Młodszy Technolog ds. Rozwoju Nowych Produktów

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego Technologa ds. Rozwoju Nowych Produktów

GŁÓWNE ZADANIA

Wsparcie zespołu w wdrażaniu nowych produktów w tym: opracowywanie nowych konceptów produktów i ich receptur oraz planów wdrożenia do produkcji

Współpraca z innym jednostkami firmy jak: Operacje, Marketing, Sprzedaż, Zakupy, Kontroling czy Jakość w zakresie opracowywania nowych produktów

Prowadzenie niezbędnej dokumentacji takiej jak: tworzone receptury, modele kosztowe

Kontrola i odpowiedzialność za jakość wyrobu gotowego przy pierwszych partiach produkcji nowego produktu

Udoskonalanie aktualnie stosowanych receptur czy technologii

Nadzór nad przestrzeganiem opracowanych obowiązujących i nowych receptur, norm produkcyjnych, oraz nad jakością pieczywa na każdym etapie produkcji

PROFIL KANDYDATA

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: technologia produkcji, technologia żywności lub pokrewne) absolwent, lub student ostatniego roku, dyspozycyjny w pełnym wymiarze etatu

Doświadczenie w działach firm produkujących pieczywo, produkty piekarnicze, dodatki piekarnicze lub podobne

Praktyczna znajomość procesów technologicznych związanych z produkcją wyrobów piekarniczych, specyfiki eksploatacji urządzeń i linii technologicznych, metod i technik produkcji

Znajomość narzędzi optymalizacji procesu produkcyjnego, value engineering oraz filozofii i narzędzi LEAN - mile widziane

Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację

Otwartość na nowe pomysły i nieszablonowe rozwiązania, kreatywność oraz nastawienia na poszukiwanie rozwiązań

Umiejętność pracy zespołowej i poczucia „ownershipu”

Wytrwałość w dążeniu do celu

OFERUJEMY

Umowę o pracę na zastępstwo (około 1,5 roku) w stabilnej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie z tradycjami na rynku polskim

Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty i możliwość udziału w projektach międzynarodowych

Dodatkowe benefity: pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe, ZFŚS, śniadania – bufet szwedzki

Lekcje języka angielskiego - dofinansowanie

System motywacyjny powiązany z osiąganymi wynikami

WYRÓŻNIA NAS

Praca zespołowa i stabilne środowisko pracy

Ugruntowana pozycja na rynku i ciągły rozwój organizacji

DODATKOWE INFO: https://www.lantmannen-unibake.com/pl-PL/