Analityk Biznesowy Sprzedaży

Jesteśmy przekonani, że nasz sukces jest w rękach naszych pracowników i zależy między innymi od ich kompetencji, doświadczenia i zaangażowania. Dlatego w Lantmannen Unibake Poland stawiamy na ciągły rozwój nowych pracowników oraz przyjazne środowisko pracy. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowy Sprzedaży (umowa na zastępstwo)

GŁÓWNE ZADANIA

Analiza danych sprzedażowych w celu przygotowania raportów i rekomendacji dotyczących: sprzedaży, rozwoju cen, rentowności produktów i klientów,

Wsparcie procesu Sales and Operational Planning, szczególnie w obszarze demand review, product review, supply review,

Analiza klientów, planów marketingowych i promocyjnych,

Sporządzanie prognoz sprzedaży krótkoterminowych oraz długoterminowych,

Udział w procesie raportowania wewnętrznego oraz zewnętrznego,

Udział w procesie budżetowania oraz prognozowania krótkookresowego,

Analizy wspierające kierownictwo spółki w różnych obszarach funkcjonalnych

Rozwój narzędzi do raportowania oraz inicjowanie usprawnień w raportowaniu,

Analizy finansowe we współpracy z Działem Kontrolingu w różnych obszarach funkcjonalnych,

PROFIL KANDYDATA

Wykształcenie wyższe ekonomiczne,

Doskonała znajomość obsługi arkuszy kalkulacyjnych,

Znajomość języka angielskiego na poziom B2/C1,

Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i syntezy faktów,

Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku,

Otwartość na zmiany,

OFERUJEMY

Możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i zakresu kompetencji w związku z dynamicznym rozwojem firmy,

Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w ramach międzynarodowego koncernu,

Umowę o pracę na zastępstwo,

Konkurencyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (np. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

WYRÓŻNIA NAS

miła atmosfera, partnerskie relacje, praca zespołowa i stabilne środowisko pracy,

DODATKOWE INFO: https://www.lantmannen-unibake.com/pl-PL/

Malgorzata Brzozowska